GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kakelugnsplattor 8604255
nr 860 4255
Kakelugnsplattor
2 st, 1700-/1800-tal, 27 x 20
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 november 2013
kl 19:39:01
400 kr
500 kr